آروین پلاست
خانه / ظرف پلاستیکی عسل / تولید و توزیع جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی وزن ۳۴ گرم دهانه ۷۰ میلیمتر
توزیع جار چهارگوش 700 سی سی

تولید و توزیع جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی وزن ۳۴ گرم دهانه ۷۰ میلیمتر

توزیع جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی با وزن ۳۴ گرم دهانه ۷۰ میلیمتر تولید شده با مواد مرغوب از طریق این سایت به سراسر شهر های ایران انجام می گیرد.

ظروف پلاستیکی عسل در بازار به نام ظرف های جار معروف می باشد، ظرف های جار در حجم های مختلف با وزن های متنوع در سایز دهانه ۷۰ میلیمتر و ۹۰ میلیمتر توسط شرکت های تولید کننده در این زمینه تولید می شود.

جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی با وزن پریفرم ۳۴ گرم با سایز دهانه ۷۰ میلیمتر از سری ظروف های جار می باشد که توسط شرکت های تولیدکننده تولید و برای بسته بندی محصولات غذایی با گنجایش یک کیلو مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه برای تولید ظروف های پلاستیکی ماده پت می باشد، این ماده کمک می کند تا استحکامت بالایی را داشته باشد.

بهترین ظروف جار پلاستیکی عسل از نظر کیفیت جار های پت می باشد که توسط شرکت های تولیدکننده فعال در این زمینه تولید و به بازار عرضه می شود.

توزیع جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی با وزن ۳۴ گرم

انواع ظروف جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی با وزن ۳۴ گرم و جار چهارگوش ۳۵۰ سی سی با وزن ۲۷ گرم به صورت عمده از طریق این سایت به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب توزیع و پخش خواهد شد.

خرید جار چهارگوش 350 سی سی وزن 27 گرم

قیمت روز جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی با وزن ۳۴ گرم

جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی به علت گرانی مواد پت در چند ماه اخیر با قیمت بالایی در ایران خرید و فروش میشد، اما به علت پایین آمدن مواد اولیه قیمت ها کاهش پیدا کرده است و با قیمت زیر در بازار امروز خرید و فروش می شود.

قیمت جار چهارگوش ۷۰۰ سی سی بنابر تعداد و قیمت مواد متغییر می باشد ، قیمتی که در بازار عمده خرید و فروش می شود ۸۰۰ تومان بدون درب و با درب ۹۷۵ تومان می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
مشاور مشتریان: 09125187269
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بطری پلاستیکی پت

بطری پت

ویژگی‌های بارز بطری‌های پت و مزایای استفاده از آن‌ها   بطری‌های پت، که از پلی‌اتیلن …

تماس بگیرید