آروین پلاست
خانه / بطری پت / بطری آوند / تولید کننده بطری آوند ۳ لیتر وزن ۷۰ گرم دهانه ۴۵ میلیمتر
تولید کننده بطری آوند 3 لیتر

تولید کننده بطری آوند ۳ لیتر وزن ۷۰ گرم دهانه ۴۵ میلیمتر

تولید کننده بطری آوند ۳ لیتر وزن پریفرم ۷۰ گرم با دهانه ۴۵ میلیمتر این نوع بطری را با چه کیفیتی تولید و از چه طریقی به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب به فروش می رساند؟

بطری آوند از سری بطری هایی می باشد که در ایران با بهترین کیفیت مطابق بر استاندارد های روز دنیا برای بسته بندی آب رادیاتور تولید خواهد شد، بطری آوند طبق ویژگی های زیر تولید و از طریق اینترنت با قیمت مناسب خرید و فروش می شود.

ویژگی بطری آوند ۳ لیتری

بطری آوند با حجم و گنجایش ۳ لیتر با وزن ۷۰ گرم مواد پت با سایز دهانه ۴۵ میلیمتر تولید و در بسته های ۴۰ تایی بسته بندی و به بازار توزیع خواهد شد.

تولید کننده بطری آوند 3 لیتر

نحوه تولید بطری آوند ۳ لیتر در ایران

بطری آوند ۳ لیتری در ایران و انواع بطری پلاستیکی با مواد پت در وزن های مختلف با بهترین کیفیت و استاندارد روز دنیا تولید خواهد شد، از آن جایی که قیمت مواد پت در کشور افزایش داشته است قیمت بطری پت بر اساس این قیمت روز مواد اولیه متغییر می باشد.

جهت دریافت قیمت روز نهایی می توانید از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه اقدام نمایید، این سایت به شما کمک می کند تا از قیمت روز بطری آوند ۳ لیتری و بطری پلاستیکی طرح فراز و سایر بطری های پلاستیکی اطلاع داشته باشید و در صورت تمایل خرید نمایید.

تولید کننده بطری آوند ۳ لیتر در ایران

تولید کننده بطری آوند ۳ لیتری در ایران بسیار زیاد می باشد که از شرکت های تولیدکننده می توان به شرکت تولیدی اروند پلاست و سپید پلاست و شرکت های تولید کننده دیگر که در این زمینه فعال می باشند اشاره کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
مشاور مشتریان: 09125187269
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بطری‌های پت و کاربردهای گسترده آن: شناخت و انتخاب محصولات با کیفیت

بطری‌های پت از جنبه‌های مختلفی در زندگی روزمره ما حضور دارند و اهمیت آن‌ها در …

تماس بگیرید