آروین پلاست
خانه / بطری پلاستیکی / بطری پلاستیکی شامپو / کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو
کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو در ایران چه کسانی هستند؟ آیا امکان تولید بطری های شامپو برند های مختلف وجود دارد؟ بطری پلاستیکی شامپو در حالت های عمومی بر چند مدل تولید می شود؟

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو در ایران شرکت های زیادی هستند که انواع بطری های شامپو را با بهترین کیفیت تولید می کنند.

بطری هایی که توسط برند های شامپو در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد قالب انحصاری بوده و توسط شرکت های تولیدکننده در زمینه بطری شامپو تولید می شود.

امکان تولید بطری های پلاستیکی شامپو برند های بزرگ شامپو وجود نخواهد داشت بلکه می توان یک طرح جدید با هزینه قالب جداگانه را به شرکت های تولیدی در این زمینه داد تا بطری پلاستیکی متناسب آن شرکت تولید شود.

بطری پلاستیکی شامپو در طرح های عمومی

اما هستند شرکت های تولیدی زیادی که به دنبال قالب جداگانه نیستند و می خواهند بطری پلاستیکی شامپو در حالت عمومی را خریداری کنند.

این نوع بطری های پلاستیکی در حال حاضر توسط شرکت آراد پلاستیک با همکاری تولیدکنندگان شهرک زرین دشت واقع در شهریار کرج مدل زیر می باشد.

این نوع بطری پلاستیکی شامپو در رنگ بندی آبی، قرمز و سفید تولید می گردد، جهت خرید عمده این نوع بطری پلاستیکی می توانید از طریق سایت بازار پلاستیک ایران اقدام فرمایید.

کارخانه تولید بطری پلاستیکی شامپو

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
مشاور مشتریان: 09125187269
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه بطری پت شامپو

فروش ویژه بطری پت شامپو به صورت عمده از طریق اینترنت

فروش ویژه بطری پت شامپو از طریق اینترنت و سایت های فروشگاهی در تهران، کرج، …

تماس بگیرید