آروین پلاست
خانه / قطره چکان پلاستیکی / عرضه قطره چکان ۲۰ میلی لیتر با درب و دراپ
خرید آنلاین قطره چکان 10 میلی لیتر

عرضه قطره چکان ۲۰ میلی لیتر با درب و دراپ

عرضه قطره چکان ۲۰ میلی لیتر با درب و دراپ به صورت عمده از طریق سایت های به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب انجام می گیرد.

قطره چکان های ۲۰ میلی لیتر با جنس پلاستیک تولید می شود از آن جایی که پلاستیک ارزان قیمت می باشد بیشتر کسانی که در زمینه دارو و حتی روغن های گیاهی فعال می باشند از این نوع قطره چکان برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند.

انواع قطره چکان های پلاستیکی با بهترین کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید خواهد شد این ماده اولیه مرغوب سبب خواهد شد تا جنس استحکام و کیفیت بالایی را داشته باشد و از نظر استاندارد به صورت کامل ارگانیک و بهداشتی باشد.

عرضه قطره چکان ۲۰ میلی لیتر

انواع قطره چکان ۲۰ میلی لیتر و ۱۰ میلی لیتر به صورت عمده و تناژی از طریق وب سایت های تجاری به سراسر شهر های ایران عرضه و پخش خواهد شد، جهت خرید و ثبت سفارش عمده می توانید با مشاورین فروش این سایت تماس بگیرید.

خرید آنلاین قطره چکان 10 میلی لیتر

لیست قیمت به روز قطره چکان پلاستیکی

قطره چکان پلاستیکی در حجم ۱۰ و ۲۰ میلی همراه با درب و دراپ آن در سال ۹۷ به صورت عمده با قیمت ۲۵۰ تومان به فروش خواهد رسید، جهت خرید می توانید سفارش خود را به مشاورین فروش این شرکت اعلام نمایید.

این شرکت بازرگانی با هدف بهبود توسعه کسب و کار بهترین و باکیفیت محصولات را به صورت عمده به سراسر شهر های ایران با قیمت مناسب به فروش خواهد رساند، این شرکت علاوه بر فروش محصولات پلاستیکی به دنبال خرید انواع محصولات با جنس پلاستیک می باشد اگر تولیدکننده فعال در این حوزه هستید و به دنبال ساختار فروش بسیار قدرتمند هستید می توانید با این شرکت همکاری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آروین پلاست
 مدیر عامل شرکت: آقای مهدی خدابخشی
مشاور مشتریان: 09125187269
آدرس آی دی ایسنتاگرام: doplastic@
پست الکترونیکی: mehdikhodabakhshi1981@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش قطره چکان پلاستیکی

قیمت فروش قطره چکان پلاستیکی امروزه به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل را می توان سایز، شکل عرضه، شکل بسته بندی، کیفیت، برند این محصول، مواد اولیه این قطره چ

تماس بگیرید